odlewnia ciśnieniowa aluminium odlewy z aluminium odlewnia aluminium producent odlewów ciśnieniowych producent odlewów z aluminium formy odlewnicze kokile odlewnicze do aluminium odlewy aluminiowe

Kariera

24.04.2023

ZATRUDNIMY OSOBĘ NA STANOWISKO:

FREZER CNC

Zakres obowiązków::

  • Obsługa, ustawianie frezarek CNC.
  • Przestrzeganie procesów technologicznych.
  • Terminowe wykonywanie zadań.
  • Dbałość o jakość realizowanych zamówień.
  • Utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn.
  • Wykonywanie poleceń zwierzchnika.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako operator maszyn CNC.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność doboru parametrów obróbki.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
  • Jeśli brak ci w/w umiejętności lub ich zakres nie jest pełny oferujemy podniesienie kwalifikacji i nabycie doświadczenia.
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność, punktualność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznym zespole.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, możliwość pracy w nadgodzinach i weekendy.
  • Poszerzenie wiedzy i umiejętności ze znajomości obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie.
kariera_frezer5

20.04.2023

ŚLUSARZ

Zakres obowiązków na stanowisku ślusarz:

  • Przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji form wtryskowych
  • Diagnoza i usuwanie prostych awarii form i oprzyrządowania
  • Zmiany wersji, modyfikacje i prace ślusarskie przy formach
  • Obsługa ręcznych narzędzi znajdujących się na wyposażeniu warsztatu maszyn
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracami przy formach

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracach ślusarskich przy formach będzie dodatkowym atutem.
  • Podstawowa znajomość znajomość budowy narzędzi.
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi.
  • Wykształcenie zawodowe techniczne.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów.
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin; możliwość pracy w nadgodziach i wekendy
  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Wykształcenie zawodowe techniczne
  • Odpowiednie wdrożenie i przyuczenie pod wymogi stanowiska.
kariera_slusarz4

15.02.2023

ELEKTROMECHANIK - technik utrzymania ruchu

Czym będziesz się zajmować na stanowisku elektromechanik:

  • Usuwanie usterek, awarii, utrzymanie maszyn, urządzeń i instalacji w sprawności technicznej do pracy
  • Nadzór nad maszynami oraz innymi urządzeniami
  • Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych i przeglądowych maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi w zakładzie procedurami i dokumentacją techniczną
  • Usprawnianie i poprawianie funkcjonalności maszyn

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza techniczna z zakresu automatyki, elektryki, energetyki
  • Umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi
  • Uprawnienia SEP
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Co możemy Ci zaoferować:

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
  • Możliwość rozwoju kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • Partnerska współpraca, która jest dla nas największą wartością
  • Praca w nowoczesnym kompleksie biurowo – magazynowo – produkcyjnym
Kariera_1d